NieuwClaude Sonnet 5.5, GPT-6 Sol en Grok 4.7 zijn beschikbaar

De API's van je favoriete AI-modellen.
Tot 90% goedkoper.

Claude, GPT, Grok, DeepSeek en meer voor een fractie van de prijzen van de labs zelf. Eén OpenAI‑compatibele API, met automatische failover bij elk request.

Actuele prijzenvergeleken met de catalogusprijs van elk lab
Claude Opus 5.5
65%korting
Input
$1.40$4.00
Output
$7.00$20.00
GPT-6 Astra
75%korting
Input
$2.50$10.00
Output
$12.50$50.00
DeepSeek V4 Flash
90%korting
Input
$0.03$0.30
Output
$0.12$1.20
Nano Banana Pro
74%korting
1K · 2K
$0.035$0.134
4K
$0.065$0.24
Je betaalt de groene prijs.Alle 83 modellen

Verzoeken

Verzoeken deze maand
1,284,309
Mediane tijd 2.4 s
Bespaard
$96,480
68% onder de catalogusprijs
24h3d7d30d
ModelKostenKorting
Claude Opus 5.52,552 tokens · 3.1 s$0.005965%korting
GPT-6 Astra1,906 tokens · 3.3 s$0.009075%korting
DeepSeek V4 Flash5,872 tokens · 2.6 s$0.000485%korting
Gemini 3.7 Flash3,482 tokens · 1.8 s$0.001657%korting
Claude Opus 5.510,009 tokens · 6.5 s$0.020765%korting
Nano Banana Pro1 afbeelding · 21.4 s$0.035074%korting
Grok 4.72,280 tokens · 2.3 s$0.002065%korting

Dezelfde modellen, van de labs die ze maken

Betaal een fractie voor precies hetzelfde model.

Hieronder zie je wat je via Zurelay betaalt, naast de catalogusprijs van de aanbieder. De status is live: elk model wordt om de paar minuten gecontroleerd. Loopt een verzoek vast, dan proberen we het opnieuw via een andere route voordat je er iets van merkt.

korting op officiële API-prijzen
tot90%
modellen nu operationeel
Alles
tot het eerste token, snelste model
834 ms
modellen met één API-key
83
  • DeepSeek V4.1 Flash 1017
    deepseek-v4.1-flash-1017
    $0.03 / $0.12
    $0.30 / $1.20
    6.1 s
    90%kortingOperationeel
  • DeepSeek V4.1 Flash
    deepseek-v4.1-flash
    $0.03 / $0.12
    $0.30 / $1.20
    5.4 s
    90%kortingOperationeel
  • DeepSeek V4 Flash
    deepseek-v4-flash
    $0.03 / $0.12
    $0.30 / $1.20
    2.7 s
    90%kortingOperationeel
  • DeepSeek V4 Pro 0813
    deepseek-v4-pro-0813
    $0.23 / $0.62
    $1.32 / $3.96
    6.7 s
    84%kortingOperationeel
  • GPT-6 Astra
    gpt-6-astra
    $2.50 / $12.50
    $10.00 / $50.00
    4.8 s
    75%kortingOperationeel
  • GPT-6.1 Sol
    gpt-6.1-sol
    $0.50 / $2.50
    $2.00 / $10.00
    4.9 s
    75%kortingOperationeel
  • GPT-6.1 Terra
    gpt-6.1-terra
    $0.25 / $1.25
    $1.00 / $5.00
    4.8 s
    75%kortingOperationeel
Actuele prijzen, per 1M tokens (invoer / uitvoer), tenzij anders vermeld. 7 van 83 getoond.Haal je API-sleutel op

Hetzelfde model, hetzelfde antwoord. Een lagere rekening.

Zurelay vervangt je model niet door een goedkoper model. Het model dat je vraagt, geeft ook antwoord, tenzij je slimme routering inschakelt en dat model niet beschikbaar is. In dat geval staat dat in de respons. Alleen de prijs is anders. Kies je liever niet zelf? Dan kiest Zurelay Auto het model voor je en betaal je de prijs van dat model.

Actuele prijzen per 1M input- en outputtokens, of per afbeelding. Officiële API is wat de aanbieder voor zijn eigen API rekent.
ModelZurelayJe bespaart
Claude Opus 5.5Anthropic$4.00$1.40$20.00$7.0065%korting
GPT-6 AstraOpenAI$10.00$2.50$50.00$12.5075%korting
Gemini 3.7 FlashGoogle$0.75$0.32$3.75$1.5958%korting
Grok 4.7xAI$2.00$0.70$6.00$2.1065%korting
DeepSeek V4 FlashDeepSeek$0.30$0.03$1.20$0.1290%korting
Nano Banana ProGoogle$0.134$0.03574%korting

Als je maandelijks uitgeeft aan , betaal je met Zurelay $7,000. Dat is $156,000 minder per jaar.

Gebaseerd op de huidige outputprijzen. Voor een mix gebruiken we de gemiddelde besparing over alle modellen die we aanbieden.

Begin met besparen

Zo werkt Zurelay

Gebouwd om zichzelf te herstellen. Jij ziet één antwoord.

Elk model draait op meerdere onafhankelijke routes. Zurelay bewaakt ze allemaal en stuurt je verzoek via de best werkende route. Valt die onderweg uit, dan schakelt Zurelay over naar een andere voordat je app een foutmelding krijgt.

  1. Bewaken

    We meten elke route continu: via live verkeer en elke 10 minuten een eigen testverzoek. Een route die blijft falen, zetten we op non-actief tot die hersteld is.

  2. Routeren

    Je verzoek gaat naar de best werkende route voor het model dat je hebt gekozen.

  3. Herstellen

    Als een route een fout geeft of vastloopt vóór het eerste token, probeert Zurelay het opnieuw en schakelt automatisch over naar de volgende route. Je app krijgt één antwoord zonder fouten.

  4. Eenmalig afrekenen

    Je betaalt één keer voor het antwoord dat je krijgt. Mislukte pogingen onderweg kosten je niets.

Zurelay
Route 1
main382 ms
Route 2
backup428 ms
Route 3
backup506 ms
Bij de eerste poging beantwoordeenmalig in rekening gebracht

Zurelay Auto

Eén modelnaam. Het juiste model voor elk verzoek.

Stuur verzoeken naar zurelay-auto en Zurelay leest elk verzoek, zonder zelf een model aan te roepen, en laat het passende model antwoorden. Goed werkende modellen krijgen voorrang. Kan een model niet antwoorden, dan neemt het volgende best passende model het over.

  • Eén naam in je code

    zurelay-auto, of gewoon auto, werkt overal waar je een model-ID gebruikt. Zodra er betere of goedkopere modellen zijn, past de selectie zich aan en blijft je code hetzelfde.

  • Het juiste model voor elk verzoek

    Alledaagse verzoeken gaan naar snelle, voordelige modellen. Tools, code en gestructureerde uitvoer gaan naar sterkere modellen, en diep redeneerwerk naar de sterkste. De selectie voegt geen vertraging toe.

  • Je betaalt het tarief van dat model

    Geen extra kosten voor de selectie. De x-zurelay-model-header vermeldt welk model heeft geantwoord.

Wijzig één regel. Laat de rest zoals het is.

Zurelay werkt met de OpenAI API, dus je SDK, prompts, tools en streamingcode blijven precies zoals ze zijn. Vervang de basis-URL en je kiest elk model met één string.

Werkt met wat je al gebruikt

  • Streaming
  • Tools aanroepen
  • Gestructureerde uitvoer
  • Beeld & audio
  • Promptcaching
  • Anthropic SDK & Claude Code
  • MCP-server voor afbeeldingen, video & spraak
import OpenAI from "openai";
const client = new OpenAI({
− baseURL: "https://api.openai.com/v1",
+ baseURL: "https://api.zurelay.com/v1",
apiKey: process.env.ZURELAY_API_KEY,
});
const stream = await client.chat.completions.create({
model: "claude-opus-5-5",
messages: [{ role: "user", content: "Summarize this PR." }],
stream: true,
});
Responseheaders200 OK
content-typetext/event-stream
x-request-idreq_8KqJ2cW4vN1xT7pZd3Hs0bYa

Alles wat je nodig hebt voor productie, bij elke sleutel.

Uitgavenlimieten, een gedetailleerd overzicht van elk verzoek, live modelstatus en één sleutel voor tekst, afbeeldingen en video. Geen abonnementen, geen extra's.

ModelBespaard
claude-opus-5-5$0.0059$0.016865%korting
gpt-6-astra$0.0090$0.036175%korting
deepseek-v4-flash$0.0004$0.002485%korting
gemini-3.7-flash$0.0016$0.003857%korting
Deze maand: $45,392 uitgegeven · $96,480 bespaard

Elk verzoek in detail

Wat elke aanroep kostte, wat je tegen de standaardprijs had betaald en wat je bespaarde, met status en tijdsgegevens. Doorzoek het overzicht van exporteer het naar CSV.

prod-web$412 / $1,000
600 verzoeken / min
eval-batchGestopt bij limiet$1,000 / $1,000
120 verzoeken / min
staging$38 / $100
60 verzoeken / min

Budgetten en limieten per sleutel

Geef elke sleutel een maandbudget en een limiet voor verzoeken per minuut. Een sleutel die zijn limiet bereikt, stopt; de andere blijven werken.

Claude Opus 5.5Operationeel · 3.8 s
GPT-6 SolOperationeel · 6.0 s
Gemini 3.1 Flash-LiteOperationeel · 1.7 s

Afgelopen 7 dagen · eerste token

Live status van elk-model

Live status van elk model, elke paar minuten gecontroleerd, en snelheid gemeten op echte verzoeken. Openbaar op elke modelpagina.

base_url = "https://api.zurelay.com/v1"
POST/v1/chat/completionsOpenAI
POST/v1/messagesAnthropic
POST/v1/images/generationsAfbeeldingen
POST/v1/videosVideo

Eén sleutel voor tekst, afbeeldingen en video

Endpoints die compatibel zijn met OpenAI en Anthropic. Stel een nieuwe basis-URL in voor je SDK en behoud je code.

Saldo$1,240.18
Top-up card+$500.00
claude-opus-5-5 2,552 tokens−$0.0059
gpt-6-astra 1,906 tokens−$0.0091
claude-opus-5-5 mislukt na nieuwe pogingen$0.00niet in rekening gebracht

Betaal voor antwoorden, niet voor fouten

Vooraf betaald tegoed zonder abonnement. Waardeer op vanaf $10. Een verzoek dat na alle herhaalpogingen mislukt, kost niets.

Betaal niet langer de volle prijs.
Begin vandaag met besparen.

Maak in een paar seconden een sleutel aan, stel de SDK die je al gebruikt in op Zurelay en betaal vanaf de eerste token tot 90% minder voor elk verzoek.