Vergelijk AI-modellen. Rechtstreeks vergeleken.
De meest gevraagde vergelijkingen, elk met live API-prijzen, contextvensters, outputlimieten en waarvoor elk model volgens het lab bedoeld is.
- Claude Opus 5.5 vs GPT-6 Astra$1.40 / $7.00 tegenover $2.50 / $12.50 per 1M tokens
- Claude Opus 5.5 vs GPT-6.1 Sol$1.40 / $7.00 tegenover $0.50 / $2.50 per 1M tokens
- Claude Sonnet 5.5 vs GPT-6.1 Sol$0.79 / $3.95 tegenover $0.50 / $2.50 per 1M tokens
- GPT-6.1 Terra vs GPT-6.1 Sol$0.25 / $1.25 tegenover $0.50 / $2.50 per 1M tokens
- GPT-6.1 Terra vs GPT-5.6 Terra$0.25 / $1.25 tegenover $0.54 / $3.26 per 1M tokens
- Claude Sonnet 5.5 vs GPT-6.1 Terra$0.79 / $3.95 tegenover $0.25 / $1.25 per 1M tokens
- Claude Sonnet 5.5 vs Gemini 3.1 Pro$0.79 / $3.95 tegenover $0.50 / $3.45 per 1M tokens
- Claude Opus 5.5 vs Gemini 3.1 Pro$1.40 / $7.00 tegenover $0.50 / $3.45 per 1M tokens
- Gemini 3.1 Pro vs GPT-6 Astra$0.50 / $3.45 tegenover $2.50 / $12.50 per 1M tokens
- Claude Opus 5.5 vs Gemini 4 Argon$1.40 / $7.00 tegenover $0.80 / $4.00 per 1M tokens
- Gemini 4 Argon vs GPT-6 Astra$0.80 / $4.00 tegenover $2.50 / $12.50 per 1M tokens
- Muse Wonder vs Claude Opus 5.5$1.20 / $6.00 tegenover $1.40 / $7.00 per 1M tokens
- Muse Wonder vs GPT-6 Astra$1.20 / $6.00 tegenover $2.50 / $12.50 per 1M tokens
- Muse Wonder vs Gemini 4 Argon$1.20 / $6.00 tegenover $0.80 / $4.00 per 1M tokens
- Claude Fable 5.1 vs GPT-6 Astra$3.50 / $17.50 tegenover $2.50 / $12.50 per 1M tokens
- Claude Haiku 5.5 vs GPT-6 Luna$0.04 / $0.20 tegenover $0.025 / $0.125 per 1M tokens
- DeepSeek V4.1 Flash vs GPT-6 Luna$0.03 / $0.12 tegenover $0.025 / $0.125 per 1M tokens
- DeepSeek V4.1 Flash 1017 vs DeepSeek V4.1 Flash$0.03 / $0.12 tegenover $0.03 / $0.12 per 1M tokens
- MiniMax M3.1 Flash vs MiniMax M3$0.06 / $0.24 tegenover $0.13 / $0.51 per 1M tokens
- MiniMax M3.1 Flash vs DeepSeek V4.1 Flash 1017$0.06 / $0.24 tegenover $0.03 / $0.12 per 1M tokens
- Kimi K3.1 Pro vs Kimi K3$0.80 / $4.00 tegenover $1.27 / $6.37 per 1M tokens
- Kimi K3.1 Pro vs Claude Opus 5.5$0.80 / $4.00 tegenover $1.40 / $7.00 per 1M tokens
- Kimi K3.1 Pro Highspeed vs Kimi K3.1 Pro$3.30 / $16.50 tegenover $0.80 / $4.00 per 1M tokens
- DeepSeek V4 Pro 0813 vs Claude Sonnet 5.5$0.23 / $0.62 tegenover $0.79 / $3.95 per 1M tokens
- GLM-5.3 FlashX vs GLM-5.3 Flash$0.12 / $0.40 tegenover $0.058 / $0.19 per 1M tokens
- Stap 5 Preview vs GLM-5.3$0.25 / $0.68 tegenover $0.38 / $1.21 per 1M tokens
- Kimi K2.6 vs Kimi K3.1 Pro$0.30 / $1.30 tegenover $0.80 / $4.00 per 1M tokens
- Kimi K2.5 vs Kimi K2.6$0.20 / $0.95 tegenover $0.30 / $1.30 per 1M tokens
- MiniMax M2.5 vs MiniMax M3$0.10 / $0.39 tegenover $0.13 / $0.51 per 1M tokens
- Ministral 3 14B vs Ministral 3 3B$0.06 / $0.06 tegenover $0.03 / $0.03 per 1M tokens
- Ministral 3 14B vs Qwen 3.8 Flash$0.06 / $0.06 tegenover $0.07 / $0.22 per 1M tokens
- Muse Spark 1.3 Contributor vs Muse Wonder$0.04 / $0.08 tegenover $1.20 / $6.00 per 1M tokens
- Muse Spark 1.3 Contributor vs Gemini 3.8 Flash$0.04 / $0.08 tegenover $0.22 / $1.10 per 1M tokens
- Abliterated Large V2 vs GLM-5.3$2.90 / $4.85 tegenover $0.38 / $1.21 per 1M tokens
Wil je liever hele modelfamilies vergelijken? Bekijk Claude vs GPT, Claude vs Gemini, GPT vs Gemini en DeepSeek vs Claude.
Betaal niet langer de volle prijs.
Begin vandaag met besparen.
Maak in een paar seconden een sleutel aan, stel de SDK die je al gebruikt in op Zurelay en betaal vanaf de eerste token tot 90% minder voor elk verzoek.